IVORY salono taisyklės ir Jūsų populiariausi klausimai

Populiarūs klausimai


1. Kodėl aš turėčiau rezervuotis vizito laiką?

Vizito laikas Ivory salone yra rezervuojamas dėl to, kad norime nuotakas apgaubti išskirtiniu dėmesiu. Kiekvienai nuotakai skiriame valandą, kartais net pusantros. Pirmo susitikimo metu, turime pateikti daug informacijos, o taip pat ir išsiaiškinti kokia yra nuotakos vizija, šventės konceptas, bei pasidaryti nuotraukas. Visą tai atlikti yra daug smagiau, kai salono darbuotojų dėmesys yra skirtas tik vienai nuotakai, ir ji yra apsaugota nuo pašalinių žmonių akių, todėl gali jaustis daug drąsiau ir šventiškiau.

2. Ar apsilankymas salone yra mokamas?

Vizitai IVORY salone nieko nekainuoja, tačiau patariame kartu su savimi atsinešti gerą nuotaiką :)

3. Kiek žmonių patartina vestis kartu?

Mes tikrai labai nuoširdžiai patariame - kuo mažiau. Į pirmą vizitą geriausia yra atvykti vienai nuotakai, tuomet pašalinės, net pačių artimiausių žmonių nuomonės, netrukdys Jums susigaudyti savo mintyse. IVORY salone mes sudarome visas sąlygas, kad nuotakos, kurios atvyksta vienos nesijaustų nejaukiai - draugišką atmosferą ir patarimus mes garantuojame. Na, o kai jau nuotaka išsirenka savo sukneles favorites, tuomet ateina metas pasikviesti drauges, mamą ar net jaunikį. Tai patartina daryti antro ar trečio vizito metu. Optimaliausia palyda – iki 3 žmonių.

4. Ar galima paveiksluoti patikusias sukneles?

Visada leidžiame fotografuotis su patikusiomis suknelėmis, ir pačios noriai padėsime Jums padaryti nuotrauką. Vienintelis dalykas, kurį reikia žinoti – niekada nevertinkite suknelių vien iš nuotraukų. Nuotraukos darytos telefonu yra tik 30% realaus vaizdo, jos daromos tik tam, kad nuotaka prisimintu savo favorites.

5. Kodėl dirbate tik su suknelių pardavimu?

Happy wife - happy life :) Kiekviena nuotaka spendžia asmeniškai ar pirkti, ar nuomotis suknelę. Nuo pat savo atidarymo mes dirbame tik su suknelių pardavimu. Ivory salonuose galite išsirinkti suknelę iš naujausių vestuvinės mados pasaulyje pristatomų kolekcijų. Suknelės įsigijimas – tai garantija, kad:

  • Suknelė bus 100% nauja
  • Suknelė Jums bus užsakyta reikiamo dydžio
  • Artėjant šventei, siuvėja atsakingai atliks visas reikalingas suknelės korekcijas
  • Bus atlikti suknelės elementų pakeitimai pagal individualų Jūsų norą ir poreikį
  • Jūs galėsite jaustis ramios, nes nereikės jaudintis dėl suknelės būklės iki vestuvių
  • Jums nereikės perdėtai saugoti suknelės savo vestuvių dieną, o vėliau jos grąžinti ir už sugadinimą mokėti papildomų pinigų
  • Jūs galėsite pasilikti suknelę prisiminimui, nes mada sukasi ratais ir vieną dieną Jūsų dukra Jums padėkos :)

6. Jeigu dirbate tik su pardavimu, ar kainos salone yra labai didelės?

Tikrai neneigsime, kad suknelės įsigijimo kaina skiriasi nuo nuomos, tačiau, kai atrenkame ir užsakome sukneles į IVORY saloną, visuomet stengiamės vadovautis ne tik tendencijomis, bet ir Lietuvos rinkai prieinamomis kainų ribomis. Aišku, kiekvienoje kolekcijoje yra prabangių modelių, kurie kainuoja pakankamai daug ir nors tos suknelės būna nepristatytos salone, nuotakoms pageidaujant, mes galime jas užsakyti . Taipogi, visada turime suknelių iš praėjusių metų kolekcijos su nuolaidomis iki 50%, o sezono pabaigoje yra skelbiamas Sample sale. Bet kuriuo atveju, drąsiai rašykite mums, ir mes mielai pranešime patikusios suknelės kainą. 

7. Ar turite visas sukneles, kurios pristatytos tinklapyje?

Ne, visų suknelių neturime. Kiekvienais metais naujas kolekcijas sudaro apie 100 modelių. Salonuose yra pristatomas kolekcijų pagrindas, kurį mes kruopščiai atrenkame, prieš tai išanalizavę sezono tendencijas, bei atsižvelgdami į nuotakų pageidavimus ir skonį. Pilnos dizainerių kolekcijos tinklapyje yra pristatomos tam, kad nuotakos galėtų pamatyti visus modelius, o gal net atrasti suknelę, kurios nors ir tuo metu nėra salone, bet yra galimybė užsakyti individualiai.