IVORY salono taisyklės ir Jūsų populiariausi klausimai

Populiarūs klausimai


1. Kodėl aš turėčiau rezervuotis vizito laiką?

Vizito laikas Ivory salone yra rezervuojamas dėl to, kad norime nuotakas apgaubti išskirtiniu dėmesiu. Kiekvienai nuotakai skiriame valandą, kartais net pusantros. Pirmo susitikimo metu norime suteikti  kuo daugiau informacijos, išsiaiškinti kokia yra nuotakos vizija, šventės koncepcija, ramiai pasimatuoti ir padaryti patikusių suknelių nuotraukas. Visą tai atlikti yra daug smagiau, kai salono darbuotojų dėmesys yra skirtas tik vienai nuotakai, ir ji yra apsaugota nuo pašalinių žmonių akių, todėl gali jaustis daug drąsiau ir ramiau.

2. Ar apsilankymas salone yra mokamas?

Vizitai IVORY salone nieko nekainuoja, tačiau patariame kartu su savimi atsinešti gerą nuotaiką :)

3. Kiek žmonių patartina vestis kartu?

Labai nuoširdžiai patariame - kuo mažiau. Į pirmą vizitą geriausiai yra atvykti vienai nuotakai, tuomet pašalinės, net pačių artimiausių žmonių nuomonės, netrukdys Jums susigaudyti savo mintyse. IVORY salone mes sudarome visas sąlygas, kad nuotakos, atvykstančios vienos jaustusi jaukiai - draugišką atmosferą ir patarimus mes garantuojame. Na, o kai jau nuotaka išsirenka savo sukneles-favorites, tuomet ateina metas pasikviesti drauges, mamą ar net jaunikį. Tai patartina daryti antro ar trečio vizito metu. Optimaliausia palyda – iki 3 žmonių.

4. Ar galima paveiksluoti patikusias sukneles?

Visada leidžiame fotografuotis su patikusiomis suknelėmis, ir pačios noriai padėsime Jums padaryti nuotrauką. Vienintelis dalykas, kurį reikia žinoti – niekada nevertinkite suknelių vien iš nuotraukų. Nuotraukos darytos telefonu, sudaro tik 30% realaus vaizdo, jos daromos tik tam, kad nuotaka prisimintų savo favorites.

5. Kodėl dirbate tik su suknelių pardavimu?

Happy wife - happy life :) Kiekviena nuotaka spendžia asmeniškai ar pirkti, ar nuomotis suknelę. Nuo pat savo atidarymo mes dirbame tik su suknelių pardavimu. Ivory salonuose galite išsirinkti suknelę iš naujausių vestuvinės mados pasaulyje pristatomų kolekcijų. Suknelės įsigijimas – tai garantija, kad:

  • Suknelė bus 100% nauja
  • Suknelė Jums bus užsakyta reikiamo dydžio
  • Artėjant šventei, siuvėja atsakingai atliks visas reikalingas suknelės korekcijas
  • Bus atlikti suknelės elementų pakeitimai pagal individualų Jūsų norą ir poreikį
  • Jūs galėsite jaustis ramios, nes nereikės jaudintis dėl suknelės būklės iki vestuvių
  • Jums nereikės perdėtai saugoti suknelės savo vestuvių dieną, o vėliau jos grąžinti ir už sugadinimą mokėti papildomų pinigų
  • Jūs galėsite pasilikti suknelę prisiminimui, nes mada sukasi ratais ir vieną dieną Jūsų dukra Jums padėkos :)

6. Jeigu dirbate tik su pardavimu, ar kainos salone yra labai didelės?

Tikrai neneigsime, kad suknelės įsigijimo kaina skiriasi nuo nuomos kainų. Tačiau, atrenkant ir užsakant sukneles į IVORY salono asortimentą, mes visuomet stengiamės vadovautis ne tik tendencijomis, bet ir Lietuvos rinkai prieinamomis kainomis. Žinoma, kiekvienoje kolekcijoje yra  dalis prabangensnių modelių, kurių kaina pakankamai aukšta, ir nors tos suknelės būna nepristatytos salone, kiekvieną modeliį galima užsakyti pagal individualią užklausą.  Taipogi, visada turime suknelių su nuolaida iki 50%  iš praėjusių metų kolekcijos, o sezono pabaigoje yra skelbiamas Sample sale. Bet kuriuo atveju, drąsiai rašykite mums, ir mes mielai pranešime patikusios suknelės kainą. 

7. Ar turite visas sukneles, kurios pristatytos tinklapyje?

Ne, visų suknelių neturime. Kiekvienais metais naujas kolekcijas sudaro apie 100 modelių. Salonuose yra pristatomas kolekcijų pagrindas, kurį mes kruopščiai atrenkame, prieš tai išanalizavę sezono tendencijas, bei atsižvelgdami į nuotakų pageidavimus ir skonį. Pilnos dizainerių kolekcijos tinklapyje yra pristatomos tam, kad nuotakos galėtų pamatyti visus modelius ir sudaryti nuomonę apie kolekciją.