Naujienos < Ivory

Naujienos


IVORY salonas Vilniuje

Be ilgų postų, be garsių žodžių- tiesiog darome tai, ką mokame ir išmanome. Jau nuo antradienio startuoja mūsų IVORY salonas Vilniuje! Mūsų antras jaukus salonas ir nuostabios Rara Avis suknelės laukia Jūsų adresu Visų Šventųju 5. Dėkojame nuotakoms iš Vilniaus, kurios kantriai laukė ir domėjosi. Registracija vizitams jau vyksta, rašykite mums vilnius@ivory.lt "Gyvena ilgai ir laimingai" prasideda čia!

Barcelona Bridal Fashion Week 2017

 Barcelona Bridal Fashion Week - tai pati svarbiausia mados savaitė vestuvinės mados industrijoje.  Ivorysalonas lankėsi Barselonoje, ir netgi pamatė visus užkulisius, bet apie tai šiek tiek vėliau.  Pamatėme ateinančio sezono naujienas ir perliukus, sužinojome tendencijas ir užsakėme grožių į mūsų Ivory salonus. Mes siekiame ne tik turėti pačias nepakartojamas ir išskirtines sukneles, bet ir skleisti žinią mūsų nuotakoms, ne Ivory nuotakos - pačios stilingiausios!

It`s 4 years already!

It`s 4 years already! Tik 4 metai, o tiek įvykdytų darbų, nuostabių nuotakų, nerealių žmonių, puikių partnerių! Thank you all! 

Nauja RaraAvis kolekcija

Nauja RaraAvis kolekcija išskirtinumo siekiančioms nuotakoms! Jau gruodžio pradžioje Ivory salone.

Nuotakos rytas IVORY salone

Vestuvės labai svarbi ir jaudinanti diena kiekvienos moters gyvenime. Pasiruošimas šventei prasideda nuo pat ryto, ir būna labai jaudinantis. Nuotaka labai nori nusiteikti šiai svarbiai dienai, pasiruošti be skubėjimo, o IVORY salonas gali perimti visus nuotakos ryto rūpeščius! Plačiau

Naujas adresas!

Mielos nuotakos, pasiketė IVORY salono adresas. Dabar mus rasite Daržų g. 12. "Gyveno ilgai ir laimingai" prasideda čia! 

RARA AVIS ir ANGE ETOILES kolekcijos

Nauji ir unikalūs, tik IVORY salono Lietuvai pristatomi RARA AVIS ir ANGE ETOILES prekės ženklai, lyg galingas pajūrio vėjo gūsis įsiveržė ir jau spėjo pakerėti ne vieną nuotaką.

(Tęsti...)

Instagram

Mielosios, norime priminti, kad Ivory salonas turi ir Instagram profilį! Čia dar daugiau nuotraukų ir istorijų. Join us! @ivory_salonas

IVORY patarimai nuotakoms

Esame laimingos, matydamos iš laimės spindinčias nuotakų akis. Jokios sumaišties ir skubėjimo – esate tik Jūs ir šis stebuklingas momentas.

(Tęsti...)